Koszty dostawy

Dla zakupów powyżej 299zł transport jest bezpłatny, niezależnie od wybranej opcji dostawy.

Koszty dostawy dla zakupów poniżej 299 zł:

 1. Kurier DHL 
  1. przedpłata: 16,00 zł
  2. dopłata za wysyłkę za pobraniem (płatność przy odbiorze): +4,00 zł
 2. Kurier DPD
  1. przedpłata: 16,00 zł
  2. dopłata za wysyłkę za pobraniem (płatność przy odbiorze): +4,00 zł
 3. Kurier FedEx

            a. przedpłata 19 zł

            b. dopłata za wysyłkę za pobraniem (płatność przy odbiorze): + 4,00 zł

 1. Paczkomaty InPost
  1. przedpłata: 12,00 zł
  2. dopłata za wysyłkę za pobraniem (płatność przy odbiorze): +4,00 zł

Wybór rodzaju dostawy zamówionych towarów widoczny jest podczas składania zamówienia.

Odbiór osobisty w Warszawie

Istnieje możliwość odbioru zamówionych produktów w siedzibie naszej firmy i zapłaty gotówką lub kartą.

W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt, aby przesyłka była przygotowana do odbioru.

USZKODZENIE PRZESYŁKI W TRAKCIE TRANSPORTU

Dokładamy wszelkich starań, by zabezpieczyć przesyłane produkty tak, by dotarły nienaruszone do Kupującego, niemniej może się zdarzyć, że paczka w drodze ulegnie uszkodzeniu. Co należy zrobić w takim przypadku?

 1. Przesyłka została wysłana kurierem
  - uszkodzenie jawne, widoczne przy odbiorze przesyłki - należy spisać protokół szkody z kurierem, który dostarczył paczkę (w razie odmowy spisania protokołu przez kuriera, należy niezwłocznie zgłosić ten fakt do Biura Obsługi Klienta danego przewoźnika)
  - uszkodzenie niejawne, niewidoczne przy odbiorze przesyłki - szkodę należy zgłosić do przewoźnika w celu spisania protokołu niezwłocznie, a najpóźniej w terminie 5 dni od daty odebrania przesyłki (należy przygotować numer listu przewozowego, zawartość i wartość przesyłki). Do czasu przyjazdu kuriera, odbiorca powinien pozostawić przesyłkę wraz z opakowaniem do inspekcji kuriera.
 2. Przesyłka wysłana do Paczkomatu
  - uszkodzenie jawne, widoczne przy odbiorze przesyłki - procedurę reklamacyjną można zainicjować już podczas odbioru przesyłki ze skrytki w paczkomacie, poprzez wypełnienie poleceń zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie paczkomatu. W tym celu, korzystając z odpowiedniej opcji w paczkomacie, należy niezwłocznie ponownie umieścić przesyłkę w skrytce, pozostawiając ją do dyspozycji Operatora. Operator po wyjęciu przesyłki z paczkomatu i dostarczeniu jej do Oddziału przez Kuriera, dokonuje komisyjnego otwarcia przesyłki paczkomatowej i sporządza stosowny protokół. Na tej podstawie Dział Reklamacji Operatora stwierdza zasadność reklamacji lub odmawia jej uznania i w związku z tym podejmuje dalsze czynności określone w Regulaminie firmy Inpost;
  - uszkodzenie niejawne, niewidoczne przy odbiorze przesyłki - mogą być zgłoszone przez Odbiorcę nie później niż w terminie 7 dni od daty odebrania przesyłki. W przypadku stwierdzenia przez Odbiorcę uszkodzeń niewidocznych w chwili odbierania przesyłki, konieczne jest sporządzenie protokołu szkody w placówce Operatora i w tym celu Odbiorca musi się udać z reklamowaną przesyłką paczkomatową do placówki Operatora niezwłocznie, a  najpóźniej niż w terminie 7 dni od daty odebrania przesyłki, w celu sporządzenia przez Operatora protokołu szkody.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl